Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, sosyal medya üzerinden Antalya halkına yönelik bir bilgilendirme yaptı. Başkan Arslan, otobüslerdeki klima performansı ile ilgili hem sürücülerden hem de yolculardan ciddi şikayetler aldıklarını belirtti. Arslan, 50 derece sıcaklıkta otobüs klimalarının yetersiz kaldığını ve her durakta durup kapı açan otobüslerde soğutmanın mümkün olmadığını vurguladı.

Antalya KL08 hattında korkutan anlar! Bir anda dumanlar yükseldi Antalya KL08 hattında korkutan anlar! Bir anda dumanlar yükseldi

Başkan Arslan, 'Değerli Antalya halkımız, bugün klima konusunda gerek sürücü esnafımızdan gerekse siz değerli halkımızdan ciddi şikayetler aldık. 50 derece sıcaklıkta otobüs klimalarımız yetersiz kalmaktadır ve her durakta durup yolcu indirip bindiren kapıları açıp kapanan bir aracın klimasının soğutması mümkün değil. Bu konuda sürücü esnafı arkadaşlarımıza yardımcı olunması ve anlayışla karşılamanızı önemle rica ediyorum' ifadelerini kullandı.

Antalya'da öğrenciler karnesini aldı Antalya'da öğrenciler karnesini aldı

Antalya'da kara dumanlar yükseldi! Otobüs alev alev yandı Antalya'da kara dumanlar yükseldi! Otobüs alev alev yandı

Kaynak: Haber Merkezi