Banker Bilo Filmi Gerçek Oldu! Göçmenleri Yunanistan Diye Issız Adaya Bıraktılar! Banker Bilo Filmi Gerçek Oldu! Göçmenleri Yunanistan Diye Issız Adaya Bıraktılar!

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde, sosyal medyadan kendisini doktor olarak tanıtan İran asıllı bir kişiye yönelik denetim düzenlendi. Sağlık müdürlüğü ve polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimde, muayenehanenin ruhsatsız olduğu tespit edildi. Ayrıca, çok sayıda dolgu makinesi, botoks ürünü ve gençlik aşısı gibi ürünler ele geçirildi.

Sosyal Medyada Kendini Doktor Olarak Tanıtan Kişiye Denetim

Konyaaltı Kaymakamlığı koordinesinde İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri, sosyal medya hesabı üzerinden kendisini doktor olarak tanıtan İran asıllı bir kişinin adresini tespit etti. Hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulduğu öğrenilen kişinin Liman Mahallesi’ndeki iş yerine İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri ile birlikte denetim gerçekleştirildi.

A W203698 02

Ruhsatsız İş Yeri ve Ele Geçirilen Ürünler

İş yerinin ruhsatsız olduğu tespit edilirken, yapılan aramalarda; kullanılmış ve kullanılmamış dolgu maddeleri, serumlar, botoks ürünleri, dolgu çözücü flakonlar, lokal anestezik ampuller, bölgesel uyuşturucu sprey, açılmış ve açılmamış gençlik aşıları olarak bilinen antioksidan maddeler, saç dökülmesi engelleyici solüsyonlar, yağ eritici solüsyon flakonları, şişlik ve koyu halka onarımı için kullanılan ürünler, yüz serumları, kan tüpleri, intraketler (damar yolu açmak için kullanılan aparatlar), şırıngalar, iğne uçları, kapalı serum setleri, kan almak için kullanılan aparatlar ve santrifüj cihazı (tüpe alınan kanları ayrıştırmak için kullanılan cihaz) ele geçirildi.

Konyaaltı’nda Sahte Güzellik Merkezine Baskın Konyaaltı’nda Sahte Güzellik Merkezine Baskın

Adli ve İdari İşlemler Başlatıldı

Bahse konu şahıs ve işletme ile ilgili adli ve idari işlemler başlatıldı. 

Kaynak: İHA