Antalya’nın Kepez ilçesinde bir otomobil servis ve bakım iş yerinde yangın çıktı. İtfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınan yangın, iş yerinde maddi hasara neden oldu.

Yangın ve İtfaiye Müdahalesi

Şafak Mahallesi’nde bulunan Yeşil Akdeniz Sanayi Sitesi’ndeki otomobil servis ve bakım iş yerinin eksi 2’nci katında saat 12.30 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye aracı, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri, yangını yaklaşık yarım saatte kontrol altına aldı. İş yerinde çalışan personel de itfaiye ekiplerine söndürme işlemlerinde yardımcı oldu.

Kocaeli'nde Korkunç Kaza: Bariyer Otomobilin Önünden Girip Arka Koltuğuna Kadar Girdi! Kocaeli'nde Korkunç Kaza: Bariyer Otomobilin Önünden Girip Arka Koltuğuna Kadar Girdi!

Dumanla Mücadele

Yangın sırasında iş yerini yoğun duman kapladı. İtfaiye ekipleri, bir yandan yangına müdahale ederken, bir yandan da duman tahliyesini sağlamaya çalıştı. Tahliye esnasında bazı itfaiye erleri zaman zaman zor anlar yaşadı.

Yangının Nedeni Araştırılıyor

İş yerinde maddi hasara neden olan yangının çıkış nedeni, itfaiye ekipleri tarafından araştırılmak üzere inceleme başlatıldı.

Kaynak: İHA