Antalya Şehir Hastanesi'nde Başhekim olan  Doç. Dr. Nedim Ongun'un hakkında tüm bilininleri derleyip sizler için toparladık. İşte Antalya Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nedim Ongun Kimdir? Dr. Nedim Ongun Nereden Mezun Oldu? Dr. Nedim Ongun'un Uzmanlık Alanı ne? Dr. Nedim Ongun Nerelerde Görev Yaptı? gibi soruların yanıtları haberimizde...

Sezen Aksu ve Ceylan Ertem sokak hayvanları için şarkı yaptı Sezen Aksu ve Ceylan Ertem sokak hayvanları için şarkı yaptı

Dr. Nedim Ongun Aslen Nereli?

Antalya Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nedim Ongun, 1985 yılında Burdur’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Burdur’da, liseyi ise Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde tamamladı.

Dr. Nedim Ongun Nereden Mezun Oldu?

2009 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Ongun, tıp kariyerine Burdur Ağlasun İlçe Hastanesi’nde pratisyen hekim olarak başladı.

Dr. Nedim Ongun'un Uzmanlık Alanı ne?

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayan Ongun, 2014 yılında Nöroloji Uzmanı unvanını aldı. Mecburi hizmetini Denizli ve Bilecik Devlet Hastanelerinde tamamladı.

Dr. Nedim Ongun Hangi Eğitimleri Aldı

Tıp kariyerinin yanı sıra, 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans bölümünü, 2015 yılında ise aynı üniversitenin İşletme bölümünü bitirdi.

Dr. Nedim Ongun Nerelerde Görev Yaptı?

2016 yılından itibaren Burdur Devlet Hastanesi’nde Nöroloji Uzmanı olarak görev yapan Ongun, 14 Nisan 2020 tarihinde Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atandı.

Dr. Nedim Ongun'un Ünvanı Ne?

Dr. Nedim Ongun’un ulusal ve uluslararası düzeyde birçok makalesi, bilimsel toplantılarda sunum ve bildirileri bulunuyor. İyi derecede İngilizce bilen Ongun, 29 Mayıs 2020 tarihinde Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından Nöroloji alanında Doçent Doktor unvanını aldı.

Dr. Nedim Ongun Evli Mi?

Evli ve bir çocuk babası olan Dr. Nedim Ongun, hem akademik hem de yönetici olarak sağlık alanında önemli katkılarda bulunmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi