Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen etkinlikte, turizm sektörü temsilcileri büyük ilgi gösterdi. HolidayCheck tarafından organize edilen etkinlik, Ege Bölgesi'ne odaklanarak Be Premium Bodrum'da gerçekleşti ve 100'ün üzerinde turizm yöneticisini bir araya getirdi.

HolidayCheck Partner Etkinliği Be Premium Bodrum'da

Milyonlarca yolcuyu mükemmel tatil destinasyonlarına bağlayan ve seyahat acentelerine etkili bir platform sunan HolidayCheck, bu yılki partner etkinliğini Be Premium Bodrum'da gerçekleştirdi. HolidayCheck Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Sinan İçten, Satış Direktörü Stefan Velte, İçerik Ortaklığı Uzmanı Julian Hehmann, Otel Tedarik Müdürü Nurten Demirbaş ve Teknik Uzman Jonas Weinz'in konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, bölgenin turizm potansiyeli değerlendirildi.

Ege Bölgesi'nin Turizm Potansiyeli Artıyor

Etkinlikte, Bodrum ve Ege Bölgesi'nin geçtiğimiz yıla göre yüzde 60 büyüme kaydettiği ve bölgenin turizm potansiyelinin sürekli arttığı vurgulandı. HolidayCheck Satış Direktörü Stefan Velte, Almanca konuşulan ülkelerden daha fazla rezervasyon sağlamak, pazar trendlerini ve yenilikleri değerlendirmek amacıyla işletme ve pazar bilgileri sundu. Ayrıca, yorumların gücünü artırmak için içerik ortaklığı fırsatları hakkında bilgi verdi.

Faizler düştü: 100 bin TL kredinin aylık ödemesi ne kadar oldu? Faizler düştü: 100 bin TL kredinin aylık ödemesi ne kadar oldu?

Bodrum'un Geleceği Parlak

Etkinlikte, önümüzdeki 5 yıl içinde Alman turistlerin Bodrum'u tercih edeceği belirtildi. Stefan Velte, beş yıl aradan sonra yeniden Bodrum'da bulunmaktan memnuniyet duyduklarını ve olası işbirliklerinin bölgenin turizm potansiyelini daha da yukarılara taşıyacağını ifade etti.

Muğla'da bazı bölgelerde ormanlık alanlara giriş yasaklandı! Tarih verildi Muğla'da bazı bölgelerde ormanlık alanlara giriş yasaklandı! Tarih verildi

Kaynak: İHA