Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak mevcut Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'i açıkladı.

Ak Parti Adayları Tam Liste

Ankara ATO Congresium Kongre Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olara duyurulan Fatih Mehmet Kocaispir hakkında merak edilen bilgileri haberimizde derledik.

Ak Parti Adana Adayı Fatih Mehmet Kocaispir

Fatih Mehmet Kocaispir kimdir?

Fatih Mehmet Kocaispir, 1975 yılında Kadirli’de dünyaya geldi.

Kadirli İmam-Hatip Lisesi’nden 1993 yılında mezun olan Cumhur İttifakı’nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kocaispir, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 1998 yılında bitirdi.

Ak Parti Adana Adayı Fatih Mehmet Kocaispir

Jandarma komutanına küfür eden AK Partili aday ihraç ediliyor Jandarma komutanına küfür eden AK Partili aday ihraç ediliyor

Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisans yapan Fatih Mehmet Kocaispir, avukatlık stajını tamamladı. 2000 yılından bu yana Adana Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapan Kocaispir evli ve 3 çocuk babasıdır.

2019 yılında Yüreğir Belediye Başkanlığı’na seçilen Başkan Kocaispir, 2024 seçimlerine Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak giriyor.

Ak Parti Adana Adayı Fatih Mehmet Kocaispir

Erdoğan tek tek duyurdu! AK Parti adayları tam liste Erdoğan tek tek duyurdu! AK Parti adayları tam liste

Kaynak: Haber Merkezi