Bursa'da 5 Okulda Hırsızlık Yapan Şahıs Yıldırım'da Yakalandı Bursa'da 5 Okulda Hırsızlık Yapan Şahıs Yıldırım'da Yakalandı

Adana'da 17 yaşındaki Muhammet Emin Beyazgeyik, 3 bin 500 TL alacağını talep ettiği için vahşice öldür*ldü. İddialara göre, Beyazgeyik, Ulaş Göl (23), Ali Kılıç (23) ve Erkan Ağuş (21) ile anlaşmazlık yaşadı ve bu anlaşmazlık trajik bir sonuca yol açtı.

A W218448 02 Result

Zeytin Bahçesine Attılar

Tartışma sırasında Erkan Ağuş'un silahını çekerek Muhammet Emin Beyazgeyik'e defalarca ateş ettiği belirtildi. Beyazgeyik, karnından 2, bacağından 1 ve göğsünden 4 kurşunla vurularak hayatını kaybetti. Ardından şüpheliler, gencin ces*dini Sarıçam ilçesine bağlı Hocalı Mahallesi'ndeki bir zeytin bahçesine atarak olay yerinden kaçtı.

A W218448 08 Result

Cinay*tin ardından emniyet güçleri devreye girerek olayı aydınlatmak için çalışmalar başlattı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinay*t Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kameralarını ve KGYS görüntülerini inceleyerek suçun işlendiği yeri tespit etti ve Beyazgeyik'in ces*dine ulaştı.

A W218448 04 Result

Tutuklandılar

Polis operasyonu sonucunda, Ulaş Göl, Ali Kılıç ve Erkan Ağuş yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 

Adana’da sulama kanalında can pazarı! Boğulmak üzere olan genci böyle kurtardılar Adana’da sulama kanalında can pazarı! Boğulmak üzere olan genci böyle kurtardılar

Kaynak: İHA