Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan Yenibaraj Mahallesi'nde 21 Mart günü yaşanan olayda, üniversite öğrencisi ve aynı zamanda muhasebeci olarak çalışan 24 yaşındaki Burcu A., iş yerine gitmek için Sarıçam ilçesine bağlı Çarkıpare Mahallesi'nde bulunan özel halk otobüsüne bindi.

Tac*zi Fark Eden Yolcular Darp Etti 

Hüseyin S. adlı şahıs, daha önce aynı mahallede oturan Burcu A.'nın bulunduğu otobüse bindi. Bir süre Burcu A.'yı gözleyen Hüseyin S., daha sonra genç kızın arkasındaki koltuğa oturdu. Tac*z etmeye kalkıştı. Ancak genç kızın çığlıkları üzerine otobüsteki diğer yolcular tarafından darp edildi.

Adana'da Üniversiteli Kızı Otobüste Tacz Etti! (2) Result

Daha Önce Takip Etmiş 

Tac*ze maruz kalan Burcu A., ifadesinde, 'Daha önce iş yerimde ve evimin çevresinde onu görmüştüm. Sürekli beni takip ediyordu. Bugün de vücuduma dokunarak taciz etti' dedi.

Rust Filmi Setindeki Kazaya İlişkin İlk Hüküm Verildi Rust Filmi Setindeki Kazaya İlişkin İlk Hüküm Verildi

Şüpheli Hüseyin S. ise, 'Her zamanki güzergahımda otobüse bindim ve yolculuk yapıyordum. Kimseyi tac*z etmedim' diyerek kendisini savundu. Gözaltına alınan Hüseyin S., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Adana'da şiddetli dolu yağışı trafiği felç etti Adana'da şiddetli dolu yağışı trafiği felç etti

Kaynak: İHA