Adana'nın Kozan ilçesinde Hilal D. isimli genç kadın, hastane kavşağında sucuk ekmek dükkanı açtı. Ancak, açtığı bu dükkanın ardından muhtar ve oğlu tarafından tehdit edildi.

Adana'da Muhtar Ve Oğlu Sucuk Ekmek Dükkanı Açan Kadını Tehdit Etti (6)

Genç Kadın Muhtar ve Oğlu Tarafından Silahla Tehdit Edildi

Genç kadın Hilal D.'nin iş yerini açmasının ardından, iddiaya göre başka bir yerde sucuk ekmek dükkanı bulunan Tapık Eren A. ve muhtar babası Ahmet A. rahatsız oldu. Tapık Eren A. sosyal medya üzerinden genç kadını canlı yayında tehdit etti. Muhtar Ahmet A. ise silahla genç kadını tehdit etmek için iş yerine gitti. Muhtarın yanında ise eşiyle birlikte tartışma çıkardı ve bu anlar saniye saniye görüntülendi.

Marmaris'te işçilerin üzerine çelik kalıp düştü: 1 öl* 1 yaralı Marmaris'te işçilerin üzerine çelik kalıp düştü: 1 öl* 1 yaralı

Adana'da Muhtar Ve Oğlu Sucuk Ekmek Dükkanı Açan Kadını Tehdit Etti (5)

Gözaltına Alınan Muhtar Tutuklandı!

Genç kadının şikayeti üzerine harekete geçen polis ekipleri, muhtarı gözaltına aldı. Muhtar Ahmet A. tutuklanırken, oğlu adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Adana'da Muhtar Ve Oğlu Sucuk Ekmek Dükkanı Açan Kadını Tehdit Etti (4)

Hilal D.'den Açıklama: 'Haklarımı Hukuki Yollarla Arayacağım!'

Hilal D. sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 'İş yerimi açtığımdan beri Tapık Eren A. tarafından sözlü ve fiziki şiddete maruz kaldım. Bu süreci yaşadığımı ve haklarımı hukuki yollarla arayacağımı belirtmek isterim' dedi.

Adana'da Muhtar Ve Oğlu Sucuk Ekmek Dükkanı Açan Kadını Tehdit Etti (3)

Adana'da sahte kadın avukat yakayı ele verdi Adana'da sahte kadın avukat yakayı ele verdi

Adana'da Muhtar Ve Oğlu Sucuk Ekmek Dükkanı Açan Kadını Tehdit Etti (2)

Kaynak: İHA