Adana'nın Kozan ilçesine bağlı Çanaklı Mahallesi'nde yaşanan trajik olayda, 29 yaşındaki Uğur İşler tabancayla öld*rülmüş olarak bulundu. Soruşturma sonucunda, c*nayetin failinin eşi Melisa İşler olduğu ortaya çıktı. Melisa İşler, polise teslim olduktan sonra adli makamlara sevk edildi ve yapılan yargılama sonucunda tutuklandı.

Adana'da Karısı Tarafından Öldürülen Adam Defnedildi (2) Result

Adana'da kocası ölü bulunan kadın ve çocuğu kayıp! Adana'da kocası ölü bulunan kadın ve çocuğu kayıp!

Melisa İşler'in Mahkeme Savunma

Mahkemede Melisa İşler, kocasını öld*rme sebebini 'kendimi ve oğlumu korumak' olarak açıkladı. Boşanma aşamasında olan çift arasında yaşanan kıskançlık nedeniyle çıkan tartışmanın sonucunda Uğur İşler'in tehditler savurduğunu iddia etti. Eşinin madde bağımlısı olduğunu belirten İşler, 'Kendimi ve oğlumu korumak için öld*rdüm' şeklindeki savunmasını mahkeme sürecinde dile getirdi.

Adana'da Kocasını Öldren Kadının Savunması Ortaya Çıktı Oğlumu Ve Beni Öldrmesin Diye (3) Result

Erzurum'da Feci Kaza! 1 Kişi hayatını Kaybetti 6 Kişi Yaralandı Erzurum'da Feci Kaza! 1 Kişi hayatını Kaybetti 6 Kişi Yaralandı

Adana'da eşini öldüren kadın polise teslim oldu Adana'da eşini öldüren kadın polise teslim oldu

Mahkeme süreci sonunda, Melisa İşler'in tutuklanmasına karar verildi. C*nayetle ilgili olarak yapılan araştırmalarda, ruhsatsız silahın yanı sıra evde uyuşturucu madde bulunduğu tespit edildi. 

Adana'da Kocasını Öldren Kadının Savunması Ortaya Çıktı Oğlumu Ve Beni Öldrmesin Diye (2) Result

Adana'da karısı tarafından öldürülen adam defnedildi Adana'da karısı tarafından öldürülen adam defnedildi

Kaynak: İHA