Adana'nın Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi'nde, belirlenemeyen kimliklere sahip iki kadın, bir apartman dairesinden yüksek miktarda altın ve para çalıp olay yerinden hızla uzaklaştı. Hırsızlık anları, güvenlik kameralarına yansıdı.

Hırsızlık Anı Adım Adım Kaydedildi!

Çukurova ilçesindeki Toros Mahallesi'nde gerçekleşen olayda, kimliği belirsiz iki kadının apartmana giriş çıkışları, güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi. Hırsızlık anlarının detayları izleyicilere aktarıldı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya: 'KISKAÇ-8' Operasyonlarında 61 Şüpheli Yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya: 'KISKAÇ-8' Operasyonlarında 61 Şüpheli Yakalandı

Zil Çalıp Boş Daireleri Belirlediler

İddialara göre, hırsızlık zanlıları önce dairelerin zillerine basarak boş olan daireleri tespit etti. Daha sonra şüpheliler, diğer dairelerin kapılarını açtırarak içeri girdi. Hırsızlık yöntemleri, güvenlik kameralarına yakalandı.

Adana'da Kadın Hırsızların Foyası Ortaya Çıktı

Kadınlar Kilit Göbeğini Bozarak Altın ve Para Çaldı

Olayın en dikkat çeken anı, hırsızlık şüphelilerinin cevap alamadıkları daireye kilit göbeğini bozarak girmeleri oldu. 6’ıncı kattaki daireden yüksek miktarda altın ve para çalan kadınlar, olay yerinden rahat bir şekilde uzaklaştı. Güvenlik kameraları, cesur hırsızlık anlarını saniye saniye kaydetti.

Adana'daki kayıp çocuk arkadaşlarıyla araç çalmış Adana'daki kayıp çocuk arkadaşlarıyla araç çalmış

Kaynak: İHA