Adana'da jandarma ekipleri, uyuşturucu üretimine yönelik iklimlendirme sistemi kullanan bir eve operasyon düzenledi. Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinde bulunan apartman dairelerindeki bu illegal faaliyetleri belirleyen jandarma, hemen harekete geçti ve söz konusu adreslere baskın düzenledi.

Operasyonda Ele Geçirilenler 

Operasyon sırasında jandarma ekipleri, bin 500 kilogram esrar, 121 kök ekili kenevir, 80 gram kokain gibi büyük miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi. Ayrıca, uyuşturucu imalatında kullanılan 4 adet iklimlendirme kabini, 4 adet havalandırma sistemi, 4 adet led ışık sistemi ve diğer malzemeler de operasyon kapsamında bulundu.

Eylem Tok ve oğlu yurt dışına kaçmıştı! Olayla ilgili flaş gelişme! Serbest bırakıldı Eylem Tok ve oğlu yurt dışına kaçmıştı! Olayla ilgili flaş gelişme! Serbest bırakıldı

Kaçan Şüphelilerin Takibi Sürüyor

Operasyonun ardından kaçan şüphelilerin yakalanması için jandarma ekipleri tarafından yoğun bir takip çalışması başlatıldı. Şüphelilerin yakalanmasıyla ilgili çalışmalar devam ediyor.

Adana'da Banka Çıkışı Hırsızlık: Otomobilden 270 Bin Lira Çalındı Adana'da Banka Çıkışı Hırsızlık: Otomobilden 270 Bin Lira Çalındı

Kaynak: İHA