Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İncirlik uygulama alanında durdurdukları bir otomobilde narkotik dedektör köpeği 'Hulk' ile gerçekleştirdikleri aramada önemli bir operasyona imza attı. Polis ekipleri, otomobilin etrafında ve içerisinde detaylı bir arama yaparak Hulk'un tepki verdiği baklava kutularını inceledi.

Adana'da 4 Bin Uyuşturucuyu Baklava Kutusuna Gizlediler

Dedektör köpeği Hulk'un tepki gösterdiği baklava kutularından birinde yapılan açma işlemi sonucunda tam 4 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Operasyon kapsamında gözaltına alınan Ahmet M., emniyet tarafından gerçekleştirilen işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Antalya’da Yol Verme Tartışması Silahlı Kavgaya Dönüştü: Görüntüler Ortaya Çıktı Antalya’da Yol Verme Tartışması Silahlı Kavgaya Dönüştü: Görüntüler Ortaya Çıktı

Adana'da 4 Bin Uyuşturucuyu Baklava Kutusuna Gizlediler

Adana Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, bu başarılı operasyonun şehirdeki uyuşturucu ticareti ile mücadele kapsamında önemli bir adım olduğunu belirtti.

Adana'da 4 Bin Uyuşturucuyu Baklava Kutusuna Gizlediler

Adana'da yılbaşı gecesi oğlu ölen annenin isyanı Adana'da yılbaşı gecesi oğlu ölen annenin isyanı

Kaynak: İHA