Dün Adana'nın Karataş ilçesinde, Karataş Belediyesi'nin Tuzla Mahallesi'nde bulunan Hizmet Binası'na saldırı düzenlendi ve hizmet araçları kundaklandı. Adana Karataş Belediye Başkanı Ali Bedrettin Karataş, Tuzla Mahallesi'ndeki Hizmet Binası'na yapılan saldırıya ilişkin detayları paylaştı.

Eceabat'ta Bisiklet Kazasında Bilirkişi Raporu: Sürücü Asli ve Tam Kusurlu Bulundu Eceabat'ta Bisiklet Kazasında Bilirkişi Raporu: Sürücü Asli ve Tam Kusurlu Bulundu

A W196471 01 Result

Adana Karataş Belediye Başkanı Ali Bedrettin Karataş, Tuzla Mahallesi'nde bulunan Hizmet Binası'na düzenlenen saldırıya dair önemli açıklamalarda bulundu. Dün yaşanan olayda, belediyeye ait hizmet araçlarından ikisinin kundaklandığı belirtildi. Ancak, saldırı sonucunda can kaybı veya yaralanma olmadığı ifade edildi.

A W196471 02 Result

Başkan Karataş, yaptığı açıklamada, 'Dün Karataş Belediyesi Tuzla Hizmet Binası'na bir saldırı gerçekleştirilmiştir. İki aracımız kundaklanmış biri tamamen yanmış, diğeri hasarlı durumdadır. Kundaklama sonrası herhangi bir can kaybı ve yaralanma yaşanmamıştır. Yapılan saldırıyı gerçekleştirenleri şiddetle kınıyoruz. Yapılan bu saldırı şahsıma değil Tuzla halkımıza ve Karataş halkımıza yapılmıştır. Yapılan saldırı ile ilgili gerekli suç duyuruları tarafımızca ilgili yerlere yapılmıştır. Bu saldırıyı gerçekleştirenler ile ilgili gerekli hukuki sürecin başlatıldığını kamuoyu ile paylaşmak isterim.' dedi.

A W196471 03 Result

Karataş, yapılan saldırının sadece kendisine değil, Tuzla ve Karataş halkına karşı gerçekleştirildiğini belirterek, benzer olayların yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınacağını ifade etti.
 

A W196471 04 Result

Adana'da elektrikli bisiklet fabrikasında yangın! Tahribat gündüz ortaya çıktı Adana'da elektrikli bisiklet fabrikasında yangın! Tahribat gündüz ortaya çıktı

Kaynak: Haber Merkezi