Adana'da Yangın Çıktı! Son Durum Ne! Kontorl Altına Alındı mı Adana'da Yangın Çıktı! Son Durum Ne! Kontorl Altına Alındı mı

Elazığ'da 8 gündür kayıp olan bir kadın, Anneler Günü'nde acı bir şekilde toprağa gömülü halde bulundu. Olay, şehirde büyük üzüntü ve endişeye yol açtı.

Elde edilen bilgilere göre, 25 yaşındaki bir çocuk annesi Dilara Günana, 4 Mayıs sabahı evden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Ailesi, akşam olmasına rağmen Dilara'dan haber alamayınca durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, geniş çaplı bir arama başlattı. Yapılan aramalar sonucunda, kadının cesedi merkeze bağlı Sedeftepe köyü Armutluk mevkiinde toprağa gömülü halde bulundu. Ceset, otopsi için Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

'Bir kızı var, ömrümün sonuna kadar bakacağım'

Zeycan Günana, "Bir an önce kızımı öldürenlerin bulunmasını istiyorum. Adalet önünde hesap vermelerini istiyorum. Ben o zaman rahat edeceğim. Benim bu kızıma yapanlar ortaya çıksın. Ben adalet istiyorum, başka bir şey istemiyorum. Herkesin anneler günü kutlu olsun. Bir kızı var. Ömrümün sonuna kadar bakacağım. O da benim emanetim" dedi.

Ağabeyden Adalet Çağrısı

Dilara'nın ağabeyi Sidar Günana da kardeşinin trajik ölümüyle ilgili adalet arayışını sürdürüyor. Günana, "Yapan kişiler bellidir. Adalet önünde hesap vermelerini istiyorum. En ağır cezaları almalarını istiyorum. Benim kardeşim anneler gününde öldürüldü. Kendisinin de bir kızı var. Adaletin önünde hesap verip en ağır cezayı almalarını istiyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA