Denizli'de 8 yaşındaki çocuğun tüfekle oynarken annesini vurdu Denizli'de 8 yaşındaki çocuğun tüfekle oynarken annesini vurdu

İzmir'in Bayraklı ilçesinde, boşanma aşamasında olan bir çift arasında çıkan tartışma ölümle sonuçlandı. Pazartesi günü boşanma davalarının görüleceği Çiğdem Dıvrak (38) ve Erdoğan Dıvrak (43) çifti, yatak odalarında tartıştı. Erdoğan Dıvrak, elindeki tabancayla önce eşi Çiğdem Dıvrak'a ateş etti, ardından aynı tabancayı kendi başına ateşleyerek yaşamına son verdi.

Olay, Soğukkuyu Mahallesi'nde saat 00.30 sıralarında meydana geldi. Boşanma sürecinde oldukları ve anlaşamayan çiftin yatak odasındaki tartışması büyüyerek korkunç bir noktaya ulaştı. Erdoğan Dıvrak'ın eşine ateş etmesinin ardından intihar etmesi, çiftin çocukları tarafından duyuldu. Çocuklar, polis ekipleri tarafından güvenli bir şekilde evden çıkartıldı.

AW078187_02

Olay yerine sevk edilen polis ve sağlık ekipleri, inceleme yaparak her iki kişinin yaşamını yitirdiğini belirledi. Erdoğan ve Çiğdem Dıvrak çiftinin cenazeleri, İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Uzun süredir anlaşamadıkları belirtilen çiftin Pazartesi günü boşanma davalarının görüleceği ifade edildi. Erdoğan Dıvrak'ın işsiz olduğu, eşinin ise özel bir hastanede çalıştığı bilgisine ulaşıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

AW078187_01

AW078187_03

Kaynak: İHA