Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yaşayan 19 yaşındaki İsmail Tamer'den üç gündür haber alınamıyor. Tamer'in son görüldüğü zaman ise Suriye uyruklu bir gençle gezerken olduğu belirtildi. Ancak, Tamer'in yanındaki bu Suriyeli gence de ulaşılamıyor.

Şırnak'ta Ter*r Örgütlerine Yönelik Operasyon: 15 Kişi Gözaltına Alındı Şırnak'ta Ter*r Örgütlerine Yönelik Operasyon: 15 Kişi Gözaltına Alındı

Tamer'in ailesi, uzun süre haber alamayınca endişe duyarak polise kayıp ihbarında bulundu. Polis ekipleri, öncelikle Altıparmak ve Çarşamba mahallelerinde, biri Suriye uyruklu olan iki kayıp genci aradılar. Ancak herhangi bir iz bulunamadı.

Yardım Çağrısı: Sosyal Medyadan Destek İstendi

İsmail Tamer'in ailesi ve arkadaşları, üzerinde bol kesim İtalyan kumaş pantolon, siyah gömlek, aksesuar olarak gözlük ve başında kasket olduğu belirtilen genç için sosyal medyada yardım çağrısında bulundular. Ancak, henüz herhangi bir bilgiye ulaşılamadı. Olayla ilgili olarak polis tarafından yapılan açıklamada, tahkikatın devam ettiği ve kayıp gençlerin bulunması için çalışmaların sürdüğü ifade edildi.

Kaynak: İHA