Adana'nın Karataş ilçesinde yaşanan acı olayda, Melih Bozkurt adlı 14 yaşındaki genç, denize girdikten sonra hayatını kaybetti. İlçe sahilinde denize giren Melih, bir anda dalgalar arasında kayboldu. Ailesi ve çevresindekilerin çabalarına rağmen genç kurtarılamadı.

Melih Bozkurt'un Kayboluşu ve Kurtarma Çalışmaları

Karataş ilçesi sahilinde denize giren Melih Bozkurt, dalgalarda kaybolduktan sonra yakınları durumu hemen Sahil Güvenlik ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, Melih'in cansız bedenini denizden çıkardı. Ancak ne yazık ki, tüm müdahalelere rağmen Melih'in hayatını kaybettiği belirlendi.

14 Yaşındaki Çocuk Karataş Sahilinde Boğuldu (2)

Adana'da kuvvetli fırtına! Ağaçlar devrildi çatılar uçtu Adana'da kuvvetli fırtına! Ağaçlar devrildi çatılar uçtu

Kardeş c*nayetinin arkasından 'ekmek almaya kim gitsin kavgası' çıktı Kardeş c*nayetinin arkasından 'ekmek almaya kim gitsin kavgası' çıktı

Ailesi Büyük Acı Yaşadı

Melih Bozkurt'un cansız bedeni olay yerinde yapılan incelemenin ardından Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. Ailenin büyük bir üzüntü içinde olduğu belirtildi. Yakınları, Melih'in ani ölümüyle derin bir şok yaşadı.

Adana'da lastik tamircisine silahlı saldırıda otomobildeki kadın vuruldu Adana'da lastik tamircisine silahlı saldırıda otomobildeki kadın vuruldu

Kaynak: İHA