Çanakkale merkezde mahkemeden satılık 117 m² 3+1 daire Çanakkale merkezde mahkemeden satılık 117 m² 3+1 daire

Zonguldak Ereğli'de 3+1 daire mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/420 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Zonguldak ili Ereğli ilçesi Gülüç/Bekyeri Mahallesi Çengelburnu Mevkii 123 Ada 121 Parselde kayıtlı B Blok 2. Bodrum Kat 4 Nolu Bağımsız Bölüm sayılı mesken nitelikli taşınmaz. 1/42 arsa paylı bağımsız bölüm, mimari projesi ve yerinde yapılan ölçümlere göre 114m² olup, mesken vasfındadır. Mesken, projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol, antre ve 2 balkondan oluşmaktadır. Balkonlara erişim, mutfak, salon ve odadan sağlanmaktadır. Mesken, bina girişine göre solda yer almakta olup, kuzeygüneybatı cephelidir. Meskenin pencereleri pvc doğramadır. Salon ve oda zeminleri şap beton, duvarları plastik boyalı ve tavanları kartonpiyer süslemelidir. Islak zeminleri seramik, duvarları tam fayanstır. Mesken içerisinde inşaat devam etmekte olup, inşaat seviyesi %78 düzeyindedir. Başlıca eksiklikler: dış kapı ve iç kapı doğramaları, pencere camları, mutfak dolap ve tezgahı, banyo vitrifiyesi, elektrik su armatürleri, salon ve oda zeminleri, kombi, radyatör vb gibi.
Adresi : Gülüç Beldesi Bekyeri Mahallesi Bekyeri 1 Caddesi, B Blok No:23B/4 Ereğli/Zonguldak
Yüzölçümü : 1.258,73 m2
Arsa Payı : 1/42
İmar Durumu : Blok nizam 5 kat konut alanına isabet etmektedir.
Kıymeti : 900.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler:

Kaynak: ilan.gov.tr