Geçtiğimiz günlerde verdiği konserde sergilediği dans performansıyla dikkat çeken Zeynep Bastık, eleştirilere maruz kaldı. Bastık’ın dans hareketleri, çekici bulunmaktan ziyade eleştiri topladı.

Zeynep Bastık’ın Müzik ve Aşk Hayatı

Söz ve müziği Mabel Matiz’e ait olan “Lan” adlı teklisiyle müzik dünyasını sarsan Zeynep Bastık, magazin dünyasının da gündeminden düşmüyor. Son günlerde özel hayatıyla sıkça gündeme gelen ünlü şarkıcı, Ali Can Ayyıldız ile yaşadığı aşkın pek de uzun ömürlü olmadığını öğrendik.

Sosyal Medya Paylaşımları ve Dans Performansı

Çalkantılı seyreden aşk hayatının yanı sıra sosyal medya paylaşımları ve kombinleriyle de dikkat çeken Zeynep Bastık’ın geçtiğimiz günlerde verdiği pozlar, adeta eleştirmenlere malzeme oldu. Popüler şarkılara yaptığı cover’larla tanınan Zeynep Bastık, özellikle son zamanlarda ne yapsa gündem oluyor.

Ünlü Oyuncu Selin Şekerci’nin Covid-19 Haberi Hayranlarını Üzdü Ünlü Oyuncu Selin Şekerci’nin Covid-19 Haberi Hayranlarını Üzdü

Geçtiğimiz akşam yeniden konser veren ünlü şarkıcının sahnedeki dans performansı, sosyal medyanın gündemine oturdu. Kimilerinin izlerken büyülendiği dans performansı, kimilerinden ise geçeriz not aldı. Dans yeteneğinin olmadığı yönündeki yorumlar da oldukça fazlaydı. 

Kaynak: Haber Merkezi