Bahar 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Evren Bahar'a hissettiklerini söylüyor! Bahar 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Evren Bahar'a hissettiklerini söylüyor!

Ünlü şarkıcı Zeliha Sunal, Anneler Günü’nde düzenlenecek bir etkinliğe katılacağını duyurdu. Ancak bu duyuru, Sunal’ın 5 yaşından beri görüşmediği D.Ü. adlı oğlunun varlığını gündeme getirdi. Sunal’ın üvey kızı N.A.S, bu konuda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Zeliha Sunal ve Anneler Günü Etkinliği

Zeliha Sunal, 11 Mayıs Cumartesi günü, Anneler Günü öncesi düzenlenecek bir etkinliğe katılacağını duyurdu. Sunal, sosyal sorumluluk projelerinde sıkça yer alan bir isim olarak tanınıyor.

Sosyal Medyada Ortaya Çıkan İddialar

Sunal’ın duyurusunun ardından sosyal medyada dikkat çeken üç tweet paylaşıldı. Bu tweet’lerde Sunal’a, “Sen önce 5 yaşında terk ettiğin kendi çocuğuna sahip çık” denildi.

Zeliha Sunal’ın İlk Evliliği ve Oğlu

Günaydın gazetesinde yer alan habere göre, 61 yaşındaki Zeliha Sunal, ilk evliliğini 80’li yıllarda yaptı ve bu evlilikten D.Ü. isimli bir oğlu oldu. İddialara göre Sunal, oğlunu 5 yaşında terk etti ve bir daha da görmedi.

Zeliha Sunal’dan İddialara Yanıt

Zeliha Sunal, iddiaların ardından açıklama yaparak olayı doğruladı: “Genç yaşta evlendim, bir oğlum oldu. Aile içi baskı nedeniyle eşimden ayrıldım. Eve dönmemi sağlamak için oğlumu bana vermediler. İletişim kurmaya çalıştım ama çocuk benimle görüşmek istemedi. O benim içimdeki yara.”

Üvey Kızından Çarpıcı Açıklamalar

Günaydın gazetesinin yayınladığı habere göre, Zeliha Sunal’ın üvey kızı N.A.S, bu olayla ilgili avukatı aracılığıyla çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sunal’ın üvey kızı, “Zeliha Sunal’ın kendisini mağdur gibi göstermesine inanamıyorum. Sunal’ın oğlu, benim de kardeşim olan Doğa şu an 47 yaşında ve 1987 yılından bu yana kayıp, umarım hayattadır.” dedi.

Üvey Annesiyle Davası Var

N.A.S., üvey annesi Zeliha Sunal ile bir davasının olduğunu, bu yüzden açıklama yapamadığını, avukatı Esennur Ezgi aracılığıyla konuştuğunu belirtti. Ayrıca N.A.S., “Bu arada annem Belgin, Zeliha Sunal’ın en yakın arkadaşıydı. Ama o, annemin kocasını elinden aldı,” diyerek şok edici bir iddiada bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi