Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da yerel seçimler için oy kullandı. Anıttepe Ortaokulu'nda oyunu kullanan Bahçeli'nin yüzündeki morluklar ve kolundaki sargı ise dikkat çekti. Seçim sonrasında açıklamalarda bulunan Bahçeli, sonuçların millet ve devlet için hayırlara vesile olmasını temenni etti. Morluklarının sebebi hakkında ise ilginç bir detay ortaya çıktı.

Yüzündeki morluklar dikkat çekti! Devlet Bahçeli'ye ne oldu?

Morlukların Nedeni Ev Kazası!

Yüzündeki morluk ve kolundaki sargıyla ilgili ilk açıklama geldi. Gazeteci Murat Çelik, Bahçeli'nin bir ev kazası geçirdiğini ve morlukların bu sebepten kaynaklandığını belirtti.

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier Türkiye'yi Ziyaret Ediyor: Hangi Konular Görüşülecek? Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier Türkiye'yi Ziyaret Ediyor: Hangi Konular Görüşülecek?

Bahçeli'den Seçim Sonuçlarına Dair Mesaj

Bahçeli, seçim sonuçlarını değerlendirdiği açıklamasında, "Bütün siyasi partilere ve değerli adaylarına başarılar diliyorum. Millet için devlet için sonuçların hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İnşallah çok daha güzel günler ve seçimler bizi bekliyor. Şimdiden bütün millete teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu. Seçim sonuçlarını takip etmek üzere MHP Genel Merkezi'ne doğru hareket eden Bahçeli, gelecek günlerde siyasi arenada nelerin yaşanacağı merak konusu.

Yüzündeki morluklar dikkat çekti! Devlet Bahçeli'ye ne oldu?Yüzündeki morluklar dikkat çekti! Devlet Bahçeli'ye ne oldu?

Kaynak: Haber Merkezi