Fenerbahçe'de başkanlık yarışının önemli isimleri Ali Koç ve Aziz Yıldırım, uzun ve zorlu bir seçim sürecinin ardından nihayet canlı yayında karşı karşıya gelecekler. Ali Koç, uzun süredir Aziz Yıldırım'ı canlı yayında tartışmaya davet ediyordu. Ancak Aziz Yıldırım bu tekliflere bugüne kadar yanıt vermemişti. Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, Aziz Yıldırım bugün Ali Koç ile ulusal bir kanalda canlı yayında konuşmayı kabul etti.

176Fbd9Da76F4C448F34Fa1C27E65113

Ali Koç'un Canlı Yayın Daveti

Ali Koç, bugün yaptığı açıklamada Aziz Yıldırım'ı bir kez daha canlı yayına davet etti. Koç'un çağrısı şu şekildeydi:

"Sayın Başkan çok geç değil. Saat 5'e geliyor. Akşam istediğiniz yerde TV'ye çıkalım. Hadi burada size muhtelif sebeplerden hakkınız yendiğini savunabilirsiniz, bize göre öyle değil, kameralarda kayıtlı mevcut. Fırsat bu fırsat. Konuşmanızı yapamadınız. Bu çağrı tarihte son kez olacak, bir daha olmayacak. İstediğiniz yerde akşam buluşalım, söyleyemediklerinizi söyleyin. Ben söyleyemediklerimi yüzünüze bakıp söylemek istiyorum."

C139474Aac85466197868Dc31437783E

Aziz Yıldırım'ın Yanıtı

Aziz Yıldırım ise Ali Koç'un davetine şu şekilde yanıt verdi:

"Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız."

Aziz Yıldırım Ali Koç programı hangi kanalda? Saat Kaçta?

Aziz Yıldırım ve Ali Koç canlı yayını kanalı belli oldu. NOW TV yayını iptal oldu! Habertürk yarışın kazananı oldu! Ali Koç-Aziz Yıldırım canlı yayını saat 23.00'te Habertürk'te! Programın moderatörü Ahmet Selim Kul olacak!

5708 W0 Sxc

Ertem Şener'den Davet

Gazeteci Ertem Şener, sosyal medya hesabından Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ı Beyaz TV'ye davet etmişti. Şener, "Sn Ali Koç ve Sn Aziz Yıldırım, Beyaz Futbol’da tarafsız ve objektif yayıncılık ilkesi doğrultusunda sizleri ağırlamaktan şeref duyarım." ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım'ın Teklifi Reddedildi! Moderatör kim olacak?

Aziz Yıldırım moderatörsüz bir şekilde konuşmak istediğini Ali Koç'a ifade etmişti. Bu talep reddedildi canlı yayının moderatörü NOW TV genel yayın yönetmeni Doğan Şentürk moderatörlük yapacak.

Channels4 Profile-1

Ali Koç Habertürk'ü istedi

Ali Koç tarafı, NOW TV yerine 'Saat 23.00'te Habertürk'te yayına çıkalım' teklifini Aziz Yıldırım'a iletti. Yıldırım'ın onayı bekleniyor. Hala kesinleşmedi.

NOW TV ve Habertürk arasında sıkı rekabet

Aziz Yıldırım ve Ali Koç canlı yayını kanalı belli oldu. NOW TV yayını iptal oldu! Habertürk yarışın kazananı oldu! Ali Koç-Aziz Yıldırım canlı yayını saat 23.00'te Habertürk'te! Programın moderatörü Mehmet Akif Ersoy olacak!

Moderatör değişti

Aziz Yıldırım'ın talebi üzerine programın moderatörü değişti! Ahmet Selim Kul moderatör koltuğunda olacak.

Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Hazırlıkları Başlıyor Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Hazırlıkları Başlıyor

A W223277 02-1


 

Kaynak: Haber Merkezi