Levent Semerci’den Yepyeni Proje Levent Semerci’den Yepyeni Proje

Bir zamanların popüler ismi, eski manken ve şarkıcı Yeşim Erçetin, 2 yıl önce evlendiği eşi Fevzi Kardeseci’yi kaybetti.

Yeşim Erçetin’den Şiddet İddiaları

Geçtiğimiz haftalarda paylaştığı görüntülerle eşinden şiddet gördüğünü belirten Yeşim Erçetin, eşinin kumar oynadığını ve bu yüzden şiddet gördüğünü ifade etti. Şarkıcı, boşanma davası açacağını duyurdu.

Yeşim Erçetin’in Miami Hayatı ve Şiddet İddiaları

Evliliğinin ardından Miami’ye yerleşen ünlü şarkıcı, burada doğum koçluğu yapmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla şiddet gördüğünü söyleyen Erçetin, “Kafama vurdu, yüzümü cama çarptım. Sebep kumar. Arkadaşımın evine sığındım, boşanma davası açıyorum. Artık paylaşılabilecek bir olay. Zaten şiddetin her türlüsü olmamalı. Yaşadığım çok trajik bir hikâye. Evlendiğimden beri sorunlar yaşadık, üstesinden geldik. Çok severek evlendim. Talihsiz olaylar geldi arka arkaya” ifadelerini kullandı.

Yeşim Erçetin’den Acı Haber

Eski manken, dün akşam sosyal medya hesabından eşinin vefat ettiğini duyurdu: “Yeminimizi tuttuk iyi gün ve kötü günümüzde beraberdik. Canım kocam gidişin çok ani oldu. Işıklarda uyu… Taziye için arayanlara teşekkür ederim. Acım çok büyük…”

Fevzi Kardeseci’nin banyoda başını mermer zemine çarparak yaşamını yitirdiği ve cansız bedenini Yeşim Erçetin’in bulduğu öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi