MediaMarkt, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği Samsung'un yeni akıllı telefon serisi Galaxy S24'ü ön satışa sunuyor. Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 modelleriyle dikkat çeken bu seri, geniş ürün yelpazesi ve avantajlı tekliflerle tüketicilere sunulacak. İleri düzey yapay zeka özellikleri, güçlü performansı ve benzersiz tasarımıyla öne çıkan Galaxy S24 serisi, kullanıcı deneyimini zenginleştiren bir dizi özelliği beraberinde getiriyor.

Yapay zeka influencer üretti! Aylık kazancı sosyal medyayı salladı Yapay zeka influencer üretti! Aylık kazancı sosyal medyayı salladı

Yeni Samsung Galaxy S24 serisi ön satışa çıkıyor

Samsung'un en yeni akıllı telefon serisi Galaxy S24, MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr adresinde 4 Şubat tarihine kadar ön satışta olacak. Yapay zeka destekli Galaxy AI ile iletişim, üretkenlik ve güvenlik alanlarında yenilikler sunan bu telefonlar, aynı zamanda Google ile entegre Circle to Search özelliği ve ProVisual Engine ile fotoğraf ve video çekimlerinde üst düzey performans sağlıyor.

Telefonun özelliklerini deneyimlemek isteyen kullanıcılar, MediaMarkt mağazalarını ziyaret edebilir ve serinin getirdiği yenilikleri yakından inceleyebilirler. 

Kaynak: İHA