Geleneksel temizlik yöntemlerine veda edin! Yepyeni Philips 8000 Serisi Kablosuz Dik Süpürge Aqua Plus, özel aqua başlığı ile sadece tek bir hareketle süpürme ve silme işlemlerini aynı anda gerçekleştiriyor. Artık herhangi bir dökülen kahve kupası, bu akıllı süpürge ile sorun olmaktan çıkıyor.

Üstün Toz Toplama Performansıyla Gizli Tozlara Veda Edin!
Geleneksel süpürme yöntemleriyle temizlenen zemindeki toz, tüy, kırıntı ve kirin görünüşte yok olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, Philips'in yeni nesil kablosuz dik süpürgeleri, LED teknolojisi sayesinde tespit edilmesi zor veya gizlenmiş kirlere ışık tutarak temizlik standardınızı yükseltiyor.

Ulaşılması En Zor Alanların Temizliğini Ona Bırakın!
Kablosuz tasarımıyla özgürlük sunan yeni nesil süpürgeler, esnek ve 360 derece emiş özelliğiyle zemine yakın mobilyaların altlarını kolayca süpürüp silebiliyor. Kullanıcılar, ergonomik ve kısıtlamadan uzak bir temizlik deneyimi yaşayarak koltuk, yatak gibi zorlu alanlara kolayca erişebilirler.

Bir Kere Şarj Edin Tüm Evi Temizleyin
Lityum iyon pillerle donatılmış yeni nesil süpürgeler, turbo modunda yaklaşık 80 dakika kesintisiz çalışma imkanı sunuyor. Bir kere şarj edildikten sonra 125 metrekare alanı süpürüp silme avantajı, pratik ve kullanışlı bir temizlik deneyimi sunuyor.

Kasım'da En Çok Tercih Edilen Ürün Belli Oldu Kasım'da En Çok Tercih Edilen Ürün Belli Oldu

Dip Köşe Temizliği Bu Olsa Gerek!
Philips'in yeni nesil süpürgelerinin başlığı, bulunduğu zemini tanıyarak gücünü buna göre ayarlıyor. 360 derece emiş gücü sayesinde geniş bir alana etki ederek, en zor köşelerde bile etkili temizlik sağlıyor.

Yeni Philips Kablosuz Dik Süpürgeler Şimdi Daha Akıllı!
Aqua başlığı, PrecisionPower Akıllı başlık ve LEDGuide teknolojisi ile donatılan Philips Kablosuz Dik Süpürgeler, toz ve lekeleri tek bir hareketle silip süpürme imkanı sunuyor. Şarj edildikten sonra 80 dakika boyunca %97,9 toz toplama etkisiyle maksimum performansı garantiliyor. Artık temizlik daha akıllı ve kolay!

Kaynak: Haber Merkezi