Kayseri’de boşanmak üzere olduğu eşini cam parçasıyla kesti Kayseri’de boşanmak üzere olduğu eşini cam parçasıyla kesti

Yaz aylarında, ağır makyajdan kaçınmak ve cilde daha hafif bir görünüm kazandırmak önemlidir. Mat fondötenler, sıcak havalarda ciltte ağır hissedebilir ve ciltteki doğal parlaklığı engelleyebilir. Bunun yerine, hafif ve nemlendirici fondötenler tercih edilmelidir.

Doğal makyaj, yazın favori trendlerinden biridir. Cildinize hafif bir renk tonu eklemek için renkli nemlendiriciler veya BB kremler kullanabilirsiniz. Bronzer, yaz aylarının vazgeçilmezidir ve cilde sıcaklık katmak için kullanılır. Yanaklarınıza hafif bir allık dokunuşu ekleyerek taze ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Göz Makyajı için İpuçları

Yaz aylarında, ağır göz makyajından kaçınmak ve daha hafif renklerle çalışmak önemlidir. Suya dayanıklı maskara, terlemeye karşı dayanıklıdır ve göz makyajının bozulmasını önler. Göz kapaklarınıza hafif bir gölge vermek için pastel tonlarda göz farları kullanabilirsiniz.

Dudaklarda Yaz Renkleri

Yaz aylarında, dudaklarda hafif ve doğal renkler tercih edilir. Parlak rujlar ve lip glosslar, dudaklara nemli bir görünüm kazandırır. Eğer daha cesur bir görünüm istiyorsanız, parlak turuncu veya pembe tonlarda rujlar da kullanabilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi