Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, son zamanlarda sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Yasmin Erbil, son olarak yaptığı imaj değişikliğiyle dikkatleri üzerine çekti.

Yeni İmajı ve Sosyal Medya Tepkileri

Sosyal medyada oldukça aktif olan Yasmin Erbil, iddialı ve cesur paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Sarı saçlarından vazgeçen Yasmin Erbil, saçlarını koyu renge boyattı. Bu yeni imajı, sosyal medyada büyük beğeni topladı ve yorum yağmuruna tutuldu. Erbil’e; ‘Yeni saçlar çok güzel’, ‘Saçların çok yakımış’, ‘Harika olmuşsun’ gibi yorumlar yapıldı.

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman 'Dünya Güzelleri Masada' Programında Buluşuyor Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman 'Dünya Güzelleri Masada' Programında Buluşuyor

Yasmin Erbil Kimdir?

Yasmin Erbil, Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın evliliğinden dünyaya gelen bir çocuktur. Diğer kardeşlerinin aksine oldukça gündeme gelen Yasmin Erbil, en az anne-babası kadar magazinde yer alıyor. Yasmin Erbil, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi’nde eğitim görmüştür. Mehmet Ali Erbil’in ilk evliliğinden olan Sezin Erbil adında kendinden 13 yaş büyük ablası ve yine Mehmet Ali Erbil’in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden dünyaya gelen Ali Sadi adında kendinden 11 yaş küçük erkek kardeşi vardır.

Kaynak: Kamer Durdu