İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında dünya evine girmişti. Temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çift, 22 Ocak'ta oğullarına kavuştu.

Aile ve Yakın Çevreden Destek

Bebeklerin doğumunun ardından aileleri ve yakın çevreleri çiftin yanından ayrılmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses'in, diğeri ise Yasemin Şefkatli'nin babası Sinan Şefkatli'nin ismini aldı. Bebeklerin adları İbrahim Ayel ve Sinan Emir oldu.

Yasemin Ido 3

12 Gün Hastanede Kaldı

Kalbinde bir rahatsızlıkla doğan İbrahim Ayel, doğumdan sonra ameliyata alındı. Minik bebek, hastanede 12 gün kaldıktan sonra 25 Nisan'da ikinci bir ameliyat geçirdi.

Yasemin Ido 2

Yasemin-İdo Tatlıses Çiftinden Yeni Paylaşım

Geçtiğimiz ay yapılan ameliyatı da başarıyla atlatan İbrahim Ayel, ailesine ve kardeşine kavuştu. Yasemin Şefkatli, sık sık oğullarının fotoğraflarını paylaşsa da yüzlerini göstermemeyi tercih ediyor. Son olarak eşi ve ikiz bebekleriyle çekilen yeni bir fotoğrafı sosyal medyada yayınladı.

Hümeyra Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Hümeyra Kaç Kez Evlendi? Hümeyra Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Hümeyra Kaç Kez Evlendi?

Yasemin Ido

Sosyal Medyada Büyük İlgi

Fotoğrafta İdo Tatlıses ile oğullarını karşılıklı tutarken görülen Yasemin Şefkatli'nin paylaşımı, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Kaynak: Haber Merkezi