Yalova Merkez'de 115 m² daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

İcradan satılık 2020 model Nissan araç İcradan satılık 2020 model Nissan araç

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı Taşınmaz satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/11018 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
Özellikleri : Yalova İl, Merkez İlçe, BAHÇELİEVLER Mahalle/Köy, Fatih-Gazipaşa Mevkii, 284 Ada, 6 Parsel, C/1/B/15 Nolu Bağımsız Bölüm Satışa konu taşınmaz borçlu adına tam hissedir.Gayrimenkulün Özellikleri; Kat irtifakına esas mimari projesine göre değerlemeye konu Yalova İli, Merkez İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, 281 Ada 6 Parsel üzerinde, 3 Blok (A, B ve C bloklardan ibaret), 3B yapı sınıfında, betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizam yapı tarzında, bodrum+zemin+7 katı olmak üzere toplam 9 kattan meydana gelen yapı bulunmaktadır. C Blok toplam 33 adet bağımsız bölümden ibarettir. Taşınmazın onaylı mimari projesi incelendiğinde; C Blok girişi, zemin kat seviyesinden A ve B girişi olarak kuzey cephesinde bulunan kapılardan sağlanmaktadır. Konu taşınmazın konumlu olduğu binada dış cephe, dış cephe boyası ile boyalı, giriş kapısı camlı demir doğramadır. Kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplı olup merdiven korkulukları demir profildir. Taşınmazın giriş kapısı çeliktir. Binada asansör bulunmaktadır. Bağımsız Bölümün Özellikleri; Değerlemeye konu 15 no'lu bağımsız bölüm 1. Katta yer almaktadır. Konu mesken kuzey ve batı cephelidir. Kat irtifakına esas mimari projesine göre; normal katında; Salon, Mutfak, 3 oda, 1 banyo, 1 wc ve 4 balkon hacminden ibaret olup toplam brüt: -115 m2 alanlı olduğu tespit edilmiştir. Keşif günü yerinde yapılan gözlemlerde iç mekan özellikleri, kapısının kapalı olması sebebi ile görülememiş olup, mimari projesine uyumlu olduğu ve yapı yaşı itibari ile iç mekan malzeme ve kalitesinin orta olduğu varsayımı ile rapor tanzim edilmiştir. Dairede ısıtma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi (kombi sistem) ile sağlanmaktadır.Konumu ve Çevresel Özellikleri; Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım sorunu bulunmayıp, taşınmaza ulaşım gerek toplu taşıma araçları ile gerekse özel araçla sağlanabilmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu parsel Yalova şehir merkezinin kuşbakışıyaklaşık 1.26 km batısında konumlu olup, Marmara denizine 180 m mesafededir. Yakın çevresinde; Vega AVM, Yalova Atatürk Stadyumu, Bahçelievler Cami, Bahçelievler İlk Okulu ile Bahçelievler Cami gibi röper noktalar ile sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu bölgede hâkim doku yüksekliği 6-7 kat aralığında değişen ve ayrıklbitişik nizamda inşa edilmiş 30-40 yıllık ve yeni inşa edilen binalardan meydana gelmektedir. Bölgede yapılaşma hızı orta seviyededir. Ana arterlere cephesi olan binaların zemin katlarında dükkân ve benzeri bağımsız bölümler bulunmaktadır. Bölgedeki doluluk oranı yaklaşık 690 seviyelerindedir. Bölgenin gelişimi imarlı boş arsalara inşa edilen yeni binalar ile devam etmektedir. Bölge Yalova Belediyesi sınırlarında olup tamamlanmış altyapıya sahiptir.
Yüzölçümü : 3.634,83 m2Arsa Payı : 20/1984
İmar Durumu: 1/1000 ölçekli Yalova Revizyon Uygulama İmar Planı kapsamında Ayrık nizam TAKS:0,50 KAKS:3,00 6 kat yapılaşma şartları altında "Konut Ticaret" alanında kalmaktadır.
Kıymeti : 1.850.000,00 TL KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr