Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, yeni çıkartma paketleriyle sohbetleri renklendirmeye devam ediyor. Son olarak 'Ben Sadece Bir Kızım' adında yeni bir çıkartma paketi eklenen platform, bu kez de kullanıcılarına hareketli ve yüksek kaliteli animasyonlar vadediyor.

'Lottie' Formatıyla Gelişmiş Görüntü ve Efekt Kalitesi

'Ben Sadece Bir Kızım' çıkartma paketi, WhatsApp'ın ilk 'Lottie' formatında çıkartma paketi olma özelliğini taşıyor. Bu sayede paketin içerisindeki çıkartmalar, diğer paketlere kıyasla daha yüksek görüntü ve efekt kalitesine sahip. Hareketli ve dikkat çekici animasyonlar, sohbetlerinize bambaşka bir hava katacak.

Whatsapp'a kızlar için yeni çıkartma paketi eklendi

Elon Musk'tan Radikal Karar: SpaceX ve X Merkezlerini Taşıyor Elon Musk'tan Radikal Karar: SpaceX ve X Merkezlerini Taşıyor

Paket Nasıl Kullanılır?

WhatsApp'ın yeni çıkartma paketini kullanmak için öncelikle uygulamanızın en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Ardından, uygulamayı açıp bir sohbete girin. Sohbet ekranında, metin kutusunun yanında bulunan emojiler ikonuna tıklayın. Açılan menüden "Çıkartmalar" sekmesine geçin ve "Ben Sadece Bir Kızım" paketini bulun. Beğendiğiniz çıkartmayı seçerek sohbetinize ekleyebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi