Galatasaray'ın Danimarkalı savunma oyuncusu Victor Nelsson, ülkesi Danimarka basınına yaptığı açıklamalarda, kulüpteki geçmiş dönemini ve geleceğiyle ilgili görüşlerini paylaştı. Nelsson, Napoli ile transfer iddialarına dair de açıklamalarda bulundu.

Victor Nelsson: 'Şu anda mutlu olduğum yer Galatasaray'

25 yaşındaki savunmacı, sonbahar aylarında yedek kulübesine hapsolduğu dönemi 'sinir bozucu ve zor' olarak nitelendirdi. Ancak şu anda oynadığı için mutlu olduğunu belirtti ve bu süreçte kız arkadaşının da zorluğu paylaştığını ifade etti. Nelsson, kariyeri boyunca yedek kalmayı deneyimlediğini ancak Galatasaray'daki durumun biraz farklı olduğunu ve kulüp ile arasında özel bir bağ bulunduğunu söyledi.

Transfer döneminde Napoli ile ilgili çıkan söylentilere ise 'Pek çok söylenti olduğunu biliyorum ancak şu an Galatasaray'a odaklandım ve en iyi şekilde çalışıyorum' şeklinde cevap verdi. Nelsson, geleceğin ne getireceğini bilemeyeceğini vurgulayarak, şu anda mutlu olduğu yeri Galatasaray olarak nitelendirdi.

Fenerbahçe Olympiakos maçı hazırlıklarını sürdürdü Fenerbahçe Olympiakos maçı hazırlıklarını sürdürdü

Milli takımdan döndüğünde kazanmaları gereken bir şampiyonluk ve Süper Kupa hedefleri olduğunu belirten Nelsson, bu hedeflere odaklanmak istediğini ifade etti. Galatasaray'a ve hedeflerine odaklandığını vurgulayan Nelsson, önlerindeki mücadeleler için hazır olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: Haber Merkezi