Van İpekyolu'nda 87 m² daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Muğla Milas'ta icradan satılık gemi Muğla Milas'ta icradan satılık gemi

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/2405 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
TAŞINMAZIN
Tapu kaydı: Van ili İpekyolu ilçesi Hatuniye Mahallesi 5138 ada 5 parsel A Blok Zemin kat 1 numaralı mesken, arsa pay/payda: 14721/660920, ana taşınmaz yüzölçümü 6.609,20 m2.
Özellikleri: Taşınmazın açık adresi Van İli, İpekyolu İlçesi, Hatuniye Mahallesi Ahmet Kuralkan 1. Çıkmaz Sokak Green Park Evleri A Blok No:9A/1'dir. Taşınmaz kuş uçuşu uzaklık hatuniye Cad ve Van İl Sağlık Müdürlüğüne 250 metre, İlçe Belediye binasına 1,55 km ve Van Beşyol Meydanına (Merkez) 2,45 km mesafesindedir. Taşınmaz çevresinde yapılaşma yüksek katlı ve site şeklindedir. Taşınmaz tapu kaydında A Blok Zemin kat 1 nolu Bağımsız Bölüm ve niteliği mesken olarak geçmektedir. İpekyolu Tapu Müdürlüğünde incelenen projesinde bağımsız bölüm 3+1 olarak dizayn edilmiş; 3 oda, 1 salon, 1 Mutfak, 1 adet banyo, 1 adet Wc-Lavabo ve 1 adet terastan oluşmaktadır. Bağımsız Bölümün Brüt alanı 100,18 m2, Net alanı = 87,83 m2 olarak hesaplanmıştır. Taşınmaz Doğu + Kuzey cephelidir. Yapıya 07.07.2020 tarihinde Yapı Ruhsatı alınmıştır. Bağımsız bölüm dış kapı ahşap giydirme çelik kapı, iç kapılar amerikan ahşap paneldir. Zeminler; odalarda laminant parke kaplama, koridor, mutfak ve ıslak mahaller seramik kaplamadır. Duvarlar; alçı sıva üzeri su bazlı akrilik boya ile boyanmış, ıslak mahallerde tavana kadar seramik kaplamalıdır. Tavan; saten alçı sıva üzeri fasarit boya, ıslak mahallerde metal asma tavandır. Pencereler ahşap renkli PVC esaslı doğramadır. Yapım tarzı betonarme karkas, yapı sınıfı 4/A, kat adeti:B+Z+6, asansör mevcut, ısıtma sistemi doğalgaz, elektrik- Su şehir şebekesidir.
İmar Durumu: Taşınmaz 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında kalmakta olup; Konut Alanı olarak planlanmıştır. Taşınmazda yapılaşma şartı: Ayrık nizam 5 kat müsaadeli yoldan 5 metre, komşu parsellerden 4 metre çekme mesafeli olup, TAKS = 0,30, KAKS =1,50 dir.
Kıymeti: 1.900.000,00 TL KDV Oranı : %1 Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr