Üsküdar'da meydana gelen trajik olayda, alkollü bir sürücü direksiyon hakimiyetini kaybederek önce bariyerlere çarptı, ardından da köprünün üzerinde asılı kaldı. Saat 03.30 sıralarında D-100 Karayolu yan yolda gerçekleşen kaza, çevrede büyük bir panik yarattı.

Kaza yerine gelen basın mensupları, olayı haberleştirmek için hazır bulundu. Ancak, alkollü sürücü kaza sonrasında basın mensuplarına saldırdı, olayın şokunu yaşayan gazeteciler olay yerinden uzaklaştırılmak zorunda kaldı.

10 yaşındaki çocuğun kullandığı otomobil park halindeki araçlara çarptı 10 yaşındaki çocuğun kullandığı otomobil park halindeki araçlara çarptı

Üsküdar'da Alkollü Sürücü Kaza Yapınca Çekim Yapan Basın Mensuplarına Saldırdı

Olayda Şans Eseri Ölen veya Yaralanan Yok

Mercedes marka aracın köprü üzerinde asılı kalmasına rağmen, şans eseri kazada ölen veya yaralanan olmadı. Polis ekipleri, olay yerine çağrıldı ve alkollü sürücüyü karakola götürerek ifadesini aldı. Kazayla ilgili detaylı inceleme başlatıldı. Olay yerine gelen polis, itfaiye ve sağlık ekipleri, durumu kontrol altına almak için hemen harekete geçti. Alkol etkisi altındaki sürücü ve beraberindeki yolcu, polis ekipleri tarafından ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Çevredeki vatandaşlar tarafından polise haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler, soruşturmayı sürdürüyor.

Üsküdar'da Alkollü Sürücü Kaza Yapınca Çekim Yapan Basın Mensuplarına Saldırdı3

Kaynak: İHA