Ünlü sanatçı Haluk Levent ve komedyen Hasan Can Kaya, şehit Müslüm Özdemir’in depremzede ailesine ev aldı. Eşya masraflarını ise şarkıcı Melek Mosso karşılayacak.

Şehit Ailesine Ev Desteği

12 Ocak’ta Irak’ın kuzeyinde yer alan Pençe – Kilit Harekatı bölgesindeki çatışmada dokuz asker şehit oldu. Bunlardan biri de Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir’di. Özdemir’in ailesinin evi, 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerde yıkıldı ve aile çadırda yaşamak zorunda kaldı.

Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent ve komedyen Hasan Can Kaya, bu durum üzerine harekete geçerek Özdemir’in ailesine ev alacaklarını açıkladı.

Dilan Telkök ve Berkay Hardal’dan Bebek Müjdesi Dilan Telkök ve Berkay Hardal’dan Bebek Müjdesi

Yeni Ev ve Eşyalar

Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aileye ev aldıklarını duyurdu. Evin eşyalarını da Melek Mosso’nun karşılayacağını belirtti. Levent, ailenin üç gün içinde eve yerleşeceğini kaydetti.

Teşekkürler

Levent, bu süreçte destek olan Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüere, ev sahibine, emlak komisyonu almayan emlakçı Taner Barışık’a ve ev için destek olmak isteyen sanatçı, dizi oyuncusu ve spor dünyasından herkese teşekkür etti.

Kaynak: Haber Merkezi