Ünlü oyuncu Onur Saylak’tan acı haber geldi! Ünlü oyuncu Onur Saylak’tan acı haber geldi!

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Taylor Swift, dünya turnesi sırasında hiç beklenmeyen bir olay yaşadı. Swift’i dinlemeye gelen bir hayranı, konser alanında ani kalp durması nedeniyle hayatını kaybetti.

Brezilya’daki Konserde Acı Olay

Taylor Swift, dünya turnesi kapsamında dün akşam Brezilya’da sahne aldı. Rio De Janeiro’daki Estadio Olimpico Nilton Santos Stadyumu’nda binlerce hayranlarıyla buluşan ünlü şarkıcının konserinde acı bir olay yaşandı.

Genç Kız Konser Öncesi Fenalaştı

Ana Benedives adlı 23 yaşındaki genç kız, konser başlamadan önce fenalaştı. Kuzeni Estela Benevides’in Brezilya basınına anlattığına göre Ana Benedives, bir anda kendinden geçti.

Kalbi Durdu!

Genç kız hemen hastaneye götürüldü ancak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Doktorlar, Benevides’in ölüm nedenini kalp durması olarak açıkladı.

‘Bunaltıcı Koşullar Neden Oldu’ İddiası

Genç kızın konserin yapıldığı stadyumdaki bunaltıcı koşullar nedeniyle ölüme sürüklendiği ileri sürüldü. Zira konsere gidenler, girişte su şişelerini yanlarına almalarına izin verilmediğini söyledi.

Taylor Swift’ten Acı Haber Sonrası Paylaşım

Taylor Swift, bu acı haberi aldıktan sonra bir sosyal medya paylaşımı yaptı: “Şu anda bu sözcükleri yazdığıma inanamıyorum. Bu geceki konserimden önce bir hayran kaybettiğimizi, kalbimin paramparça olduğunu söyleyebilirim.”

Kaynak: Kamer Durdu