Trafik kazasında hayatını kaybeden Uzman Çavuş son yolculuğuna uğurlandı Trafik kazasında hayatını kaybeden Uzman Çavuş son yolculuğuna uğurlandı

Eski manken ve şarkıcı Yeşim Erçetin’in eşi Fevzi Kardeseci’nin evlerinin banyosunda ölü bulunmasıyla ilgili yeni bir iddia ortaya çıktı. İddiaya göre, Kardeseci silahla kafasına sıkmış ya da öldürülmüş olabilir. Olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu konusu belirsizliğini koruyor.

Sır Ölümün Perdesi Aralandı

Boşanma aşamasında olduğu eşi Fevzi Kardeseci’nin cansız bedenini bulan Erçetin, eşinin duşta başını mermer zemine çarparak yaşamını yitirdiğini söylemişti. Ancak, Erçetin’in eşi Kardeseci’nin ölümüyle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

İntihar mı, Cinayet mi?

“Söylemezsem Olmaz” yorumcularından Arto’nun iddiasına göre, “Erçetin’in eşi Fevzi Kardeseci ölmeden önce ünlü mankeni aramış ve eve dönmesi için yalvarmış. Yeşim Erçetin o eve gittiğinde Kardeseci silahla kafasına sıkmış ve intihar etmiş. Erçetin geldiğinde salonda kanlar içerisindeymiş. İntihar süsü değilse Kardeseci öldürülmüş.”

Kaynak: Haber Merkezi