Ünlü şarkıcı Tarık Mengüç, kendi meslek hayatındaki dönüm noktası için servet ödediğini itiraf etti. Mengüç, 2003 doğumlu oğlu Baran Mengüç’ün kendisi gibi şarkıcı olduğunu belirtti.

Kurtlar Vadisi Karakterleri Gerçek Hayatta Kim? Bu İsimleri Hepimiz Tanıyormuşuz! Kurtlar Vadisi Karakterleri Gerçek Hayatta Kim? Bu İsimleri Hepimiz Tanıyormuşuz!

Tarık Mengüç’ten Oğlu Hakkında Açıklamalar

Tarık Mengüç, alışverişe çıktığı İstanbul’daki City’s Nişantaşı AVM’de objektiflere yansıdı. 52 yaşındaki isim, oğlu Baran Mengüç’ün müzik sektörünü tercih ettiğini ve şimdi tek başına söylediği bir şarkısı olduğunu belirtti. Mengüç, oğlunun ekibinin çok iyi olduğunu ve onun dünya starı olabileceğine inandığını ifade etti.

Tarık Mengüç’ten Servet İtirafı

Tarık Mengüç, kendi kariyerinde yaşadığı zorlukları anlattı. Mengüç, “Ben bir şekilde popüler oldum ama zor zamanlar geçirdik. Dostlarım sayesinde kolay atlattım. Tarık Mengüç, hiçbir zaman ezildiğini göstermedi. Bir yanlış imza attım onun ceremesini çektim yıllarca… Kimseye bir şey söylemedim, kendi yağımda kavruldum. Servet ödedim ve sözleşmemi geri aldım. O zamandan bu zamana kadar Tarık Mengüç tek başına savaştı” diye yanıt verdi. 

Kaynak: Haber Merkezi