Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, Kıbrıs'ta verdiği konser sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, bir sonraki konserini ertelemek zorunda kaldığını duyurdu.


Kıbrıs Konserinde Rahatsızlandı

Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, Kıbrıs'ta verdiği konser sırasında aniden rahatsızlanarak sahnede zor anlar yaşadı. Konserini güçlükle tamamlayan Uluğ, acil olarak hastaneye kaldırıldı.

Domuz Gribi Teşhisi

Hastanede yapılan tetkiklerin ardından Derya Uluğ'a domuz gribi teşhisi konuldu. Ünlü şarkıcı, hemen tedavi altına alındı ve sağlık durumunun yakından takip edildiği belirtildi.

Sosyal Medya Üzerinden Açıklama

Derya Uluğ, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Son konserim sonrasında sağlık durumum maalesef kötüleşti. Hastanede gerekli tüm tedaviler yapılmasına rağmen Merit Crystal Cove konserimi gerçekleştiremeyeceğimi üzülerek belirtmek isterim. İlk kez böyle bir şey yaşıyorum. Misafirlerden özür diliyorum. Başka bir tarihte telafi edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Metin Yener! Sayıştay Başkanı Metin Yener Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Metin Yener! Sayıştay Başkanı Metin Yener Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Merit Crystal Cove Konseri Ertelendi

Sağlık durumu nedeniyle yaklaşan Merit Crystal Cove konserini ertelemek zorunda kalan Uluğ, hayranlarına sağlık durumu hakkında bilgi verdi ve konserin başka bir tarihte yapılacağını duyurdu. Uluğ'un bu açıklaması, hayranları arasında büyük üzüntü yarattı.

Kaynak: Haber Merkezi