Son yıllarda artan estetik operasyonlar, beklenmeyen komplikasyonları da beraberinde getiriyor. Bu komplikasyonlar nedeniyle gelen son ölüm haberi, ünlü pop yıldızı Dani Li’nin hayatını kaybettiği oldu.

Dani Li’nin Trajik Sonu

Dani Li, liposuction ameliyatı sırasında yaşanan komplikasyonların ardından 42 yaşında trajik bir şekilde hayatını kaybetti. Ardında eşini ve yedi yaşındaki bir kız çocuğunu bırakan Li, Çarşamba günü vefat etti.

Estetik Operasyonlar ve Sonuçları

Tam adı Danielle Fonseca Machado olan şarkıcı, Cuma günü ameliyat oldu. Karnında ve sırtında yaptırdığı liposuction’ın yanı sıra göğüs küçültme operasyonuna da girdi. Ancak, ameliyat esnasında yaşanan komplikasyonlar sonucu 42 yaşında hayatını kaybetti.

Soruşturma Başlatıldı

Brezilya‘nın Pinhais şehrinde gerçekleşen işlem sırasında komplikasyonlar yaşandı ve ünlü isim hemen yakındaki Curitiba’daki bir hastaneye kaldırıldı. Ancak şarkıcı, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili bir soruşturma sürüyor.

Kanada'da Müslüman Aileyi Öldürmekten Ömür Boyu Hapis Cezasına Çarptırıldılar Kanada'da Müslüman Aileyi Öldürmekten Ömür Boyu Hapis Cezasına Çarptırıldılar

Dani Li’nin Hayatı ve Kariyeri

Brezilya’da ‘Eu sou da Amazônia’ (Amazon’luyum) adlı hit şarkısıyla geniş çapta tanınan Dani Li, Amazon ormanlarındaki Afuá’da doğdu ve daha beş yaşındayken şarkı söylemeye başladı. Memleketindeki yetenek yarışmalarına katıldıktan sonra 17 yaşındayken tekneyle yaklaşık dört saat uzaklıktaki Macapá’ya taşındı. Orada Brezilya pop müzik türü olan brega grubu 'Banda Sensação’yu kurdu. 2008’de yapımcısı olan ve ona yıldızlığa giden yolu açan şair Osmar Júnior ile tanıştı.

Son şarkısı sadece iki ay önce yayınlanmıştı. Komplikasyonun kesin nedeni henüz belirlenemedi. Ünlü yıldız, bazı haberlere göre operasyon için yaklaşık 154.000 TL ödedi. Soruşturmanın devam ettiği bilgisi paylaşıldı.

Kaynak: Haber Merkezi