Türkiye'nin sevilen oyuncularından Belçim Bilgin, katıldığı NTV'de yayınlanan "Bambaşka Sohbetler" programında geçirdiği kaza ve yaşadığı zorlu süreci anlattı. Kapadokya'da geçirdiği bir dolunay ritüeli sonrasında yaşadığı trafik kazası sonucunda belini kıran Bilgin, Ceyda Düvenci'nin sorularını yanıtladı.

Belçim Biligin (1)-1

Bilgin, kazanın ardından İstanbul'da altı ay boyunca hareketsiz bir dönem geçirdiğini belirterek, şu sözleri paylaştı: 'Oradan ağlayarak İstanbul'a gelip, İstanbul'da 6 ay hiç hareketsiz yattığım bir dönemdi... Şu an iyiyim çok şükür.'

İsmime Çok Aşığım

Ceyda Düvenci'nin 'Bir mahlasın varmış artık, öyle mi?' sorusuna ise Bilgin ilginç bir cevap verdi. Ünlü oyuncu, 'O şöyle oldu, Bel, Bel, Bel diye kısaltılınca Belçim yerine, daha henüz olmadı ama düşünüyorum. 'Be!' İngilizce 'be' yani, olmak fiilinden geliyor. Çünkü bence isimlerimizin bir önemi yok. Bir şekilde burada bedenlenmiş bir tecrübe yaşıyoruz ama bize konulan isimlerin ötesinde acaba neydik? Yoksa ismime çok aşığım' ifadelerini kullandı.

Yonca Evcimik Estetikle Yeni Bir Görünüme Kavuştu! Yonca Evcimik Estetikle Yeni Bir Görünüme Kavuştu!

Belçim Biligin (1)

Kazanın etkisiyle adını değiştirme düşüncesiyle ilgili açıklama yapan Bilgin, isminin kısaltılmasıyla oluşacak 'Be' kelimesinin İngilizce 'be' (olmak) fiilinden türediğini ve isimlerin ötesinde bir anlam taşıdığını düşündüğünü belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi