Geçtiğimiz yıllarda evliliklerinde sorunlar yaşayan ünlü çift Bensu Soral ve Hakan Baş, şimdi de sağlık sorunlarıyla boğuşuyor.

Başarılı oyuncu Bensu Soral ve eşi Hakan Baş, 2018 yılında dünya evine girerek uzun bir birliktelik yaşamaya başlamışlardı. Ancak son zamanlarda çiftin ilişkisinde bazı sıkıntılar yaşandığı haberleri medyada yer almıştı. Bu haberlerin ardından çift, ilişkilerine bir şans daha vererek sorunları aşmaya çalışmıştı.

Ünlü Şarkıcı Kalben’i Arkadaşı İhbar Etmiş! İşte Şoke Eden Detaylar Ünlü Şarkıcı Kalben’i Arkadaşı İhbar Etmiş! İşte Şoke Eden Detaylar

Sağlık Sorunlarıyla Karşı Karşıyalar

Ancak, son dönemde sağlık sorunlarıyla mücadele eden çiftin yaşadığı zorlu süreç dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl eşinin kalp rahatsızlığıyla mücadele ettiği ortaya çıkan Hakan Baş, ciddi bir operasyon geçirmişti.

Şimdi ise, Bensu Soral'ın da sağlık sorunlarıyla boğuştuğu haberi gündeme bomba gibi düştü. Kendini kötü hisseden Soral, hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, Soral'ın kalbinde ritim bozukluğu olduğundan şüpheleniyor. Tedavi sürecinin ardından taburcu olan Soral'ın, evinde dinlendiği öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi