Küresel Gazeteciler Konseyi'nden 'yanlış karardan vazgeçin' çağrısı Küresel Gazeteciler Konseyi'nden 'yanlış karardan vazgeçin' çağrısı

Arda Kural, fiziksel değişimi ve yeni projeleriyle sık sık magazin gündemine gelen isimler arasında yer alıyor. Yıllar önce yaşadığı psikolojik sorunlar sonucunda ekranlara veda eden ünlü oyuncu, şimdilerde son haliyle görenleri şaşkına çeviriyor.

"Yerli Leonardo DiCaprio"dan Büyük Değişim

Emret Komutanım dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Arda Kural, bu dizide oynadığı yıllarda “Yerli Leonardo DiCaprio” olarak anılıyordu. Ancak yıllar önce yaşadığı psikolojik problemlerden dolayı hem ruhsal hem de fiziksel olarak zor zamanlar geçiren Kural, şimdi fazla kilolarından kurtulmaya çalışıyor. Bu durum, takipçilerini şaşırttı. Öte yandan Kural’ın saç ektirmesi ve eski haline dönme çabaları, hayranlarını sevindirdi.

2 Ayda 14 Kilo Verdi

40 yaşındaki ünlü oyuncu, yaşadığı zor günlerle ilgili verdiği bir röportajda 2 ay içerisinde 14 kilo verdiğini belirtti. Kural, bu röportajında eski haline dönebilmek için elinden geleni yaptığını ifade ederek, en büyük motivasyonunun sosyal medyadan gelen mesajlar olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Ünlü oyuncunun bu değişimi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kullanıcılar, Kural’ın paylaşımının altına “Baya kilo vermişsiniz, artık kilo vermeyin”, “Nasıl kilo verdiniz? Bana da söyleyin lütfen”, “Abi sana kilo ver dedikte o kadar da değil ya, iskelete benzemişsin”, “Karizma yakışıklı maşallah, dizilerde de girelim”, “Güzel insan, çok iyi görünüyorsun, aynen devam ama seni ekranlarda görmek istiyoruz. Hasret bitsin artık” gibi yorumlar yaptı.

Arabesk Albümü Yapmayı Düşünüyor

Arda Kural, gazeteci Melis Güvenç’in YouTube kanalında konuk olduğu bölümde yeni mesleğine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Kural, arabesk albümü yapmaya hazırlandığını ve kendi yazdığı şarkıları seslendireceğini duyurdu. Kural, “Arabesk türünde kendi bestelerimi ve şarkılarımı yapıyorum. Dün bir görüşme yaptık ve anlaştık. Müzik yapacağım. Konser vereceğim” dedi.

Hazır Olduğunu Duyurdu

Ünlü oyuncunun hayranları, oyunculuğa geri dönüp dönmeyeceğini merak ederken, Arda Kural X hesabından bir paylaşım yaparak, “Ben hazırım” notuyla yeni imajını gösterdi. Bu paylaşım, Kural’ın hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı.

Capture 20240515140815199

Kaynak: Haber Merkezi