‘Walker: Independence’, ‘MacGyver’, ‘Doctor Who’, 'Gizli Dosyalar ve ‘Kanıt Peşinde’ adlı yapımlarda rol alan ünlü İngiliz oyuncu Mark Sheppard, üst üste altı kez kalp krizi geçirdiğini duyurdu.

Ölümden Dönüş

Sheppard, “Buna inanamayacaksınız… Altı büyük kalp krizi geçirdim ve dört kez ölümden döndüm” dedi. Altı kez büyük kalp krizi geçiren ünlü oyuncu, bunların dördünde kalbinin durduğunu ve kelimenin tam anlamıyla ölümden döndürüldüğünü belirtti.

Hindistan'ın En Pahalı Düğünü! Rihanna Bile Sahne Alacak! Böyle Bir Şatafat Görülmedi Hindistan'ın En Pahalı Düğünü! Rihanna Bile Sahne Alacak! Böyle Bir Şatafat Görülmedi

Hastane Günleri

Hastane odasından bir fotoğraf paylaşan Mark Sheppard, sol ön arterinin yüzde 100 tıkandığını söyledi. “Hayatta kalma şansım neredeyse sıfırdı. Harika hissediyorum. Yarın evdeyim” ifadelerini kullandı.Hastane Günleri Hastane odasından bir fotoğraf paylaşan Mark Sheppard, sol ön arterinin yüzde 100 tıkandığını söyledi. “Hayatta kalma şansım neredeyse sıfırdı. Harika hissediyorum. Yarın evdeyim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kamer Durdu