Ünlü komedyen Tolga Çevik, aile yaşamına dair samimi açıklamalarda bulundu. Çevik, eşi Özge Yılmaz ile olan ilişkisini ve aile yaşamını anlattı.

Merve Sevi 'Barış Akarsu’nun Hayatını Anlatan Filmi Hakkında Konuştu Merve Sevi 'Barış Akarsu’nun Hayatını Anlatan Filmi Hakkında Konuştu

Aile Yaşamı ve Çocukları

Çocuklarının 17 ve 18 yaşına geldiğini belirten Çevik, “Biz ‘Akşam yemeğini beraber yiyelim’ nesliyiz. Bunu biz korumasak çocuklarımız koruyor. Çok güzel bir şey, insan yalnız olmadığını hissediyor. Ben en çok evde ünlüyüm, ‘eyvah babam geliyor’ diyorlar” ifadelerini kullandı.

Ünlü Komedyen Tolga Çevik'te Eve İş Getiriyor! 1 (1)

Evlilik Hikayesi

Çevik, eşi Özge Yılmaz ile tanıştığı gün evlenmeye karar verdiklerini açıkladı. “O gün 10 dakika içinde… Eşimle tanıştığımız gün evlenmeye karar verdik. ‘Biz senimle evleneceğiz, biliyorsun değil mi?’ dedim. Biliyorum dedi. Söz, nişan falan… O çok gençti tanıştığımızda, üç yıl sonra da evlendik. Çoğu kişi de inanmıyor, bizim Rıza Sönmez şahittir, inanmayan ona sorabilir” şeklinde konuştu.

Ünlü Komedyen Tolga Çevik'te Eve İş Getiriyor! 1 (1)-1

Aşk ve Sevgi Üzerine Düşünceler

Çevik, Mayıs 2023’te katıldığı bir programda, sevginin aşktan daha önemli ve kuvvetli olduğunu savundu. “Sevgi aşkın üstüne çıkıyor. Bizde aşk vardı tabii ki, ilk aşkla başladı ama aşkın yerini sevgi aldı ve aşkın tozunu attırdı. Biz eşimle 180 derece farklıyız; o siyah sever, ben kırmızı ama bir şey olduğu anda dünya yansa birlikteyizdir” dedi.

Mutlu Evlilik

Çevik, mutlu evliliği hakkında da konuştu. “20 yıl olacak evliliğimizde. Ben mesela sinir eden bir adamımdır, ona rağmen beni özlüyorsa bir şey var demektir. Biz birlikte olmak için varız ve çok mutluyuz. Bunlar anlatılacak tecrübeler değil” açıklamasını yaptı.

Tolga Çevik’in samimi açıklamaları, hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Kaynak: Haber Merkezi