Ünlüler dünyasının en güçlü çiftlerinden biri olarak görülen Dua Lipa ve Romain Gavras çifti ayrıldı. İlk kez mayıs ayında birlikte kırmızı halıya çıkan Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı ile Fransız yönetmen yollarını ayırdı.

İlk Buluşma: Paris Moda Haftası

27 yaşındaki Dua Lipa ile Rita Ora’nın eski sevgilisi olan 41 yaşındaki Romain Gavras, ilk kez Paris Moda Haftası’nda sahne arkasında birbirlerini öperken yakalanmış, haklarında aşk dedikoduları çıkmıştı. Ardından mayıs ayında Cannes Film Festivali kırmızı halısında el ele yürüyen çift, aşklarını ilan etmişti.

Ayrılık Haberi

Çiftin ayrılık haberiyle ilgili The Sun gazetesine konuşan kaynaklar, Lipa’nın üçüncü albüm hazırlığında ve yoğun olduğunu söylerken, çiftin yaz bitiminde yollarını ayırdığını belirtti.

İnci Taneleri' ne Yılmaz Erdoğan'dan Yeni Transfer! Havva Öğüt Kimdir? Dizide Devam Edecek mi? İnci Taneleri' ne Yılmaz Erdoğan'dan Yeni Transfer! Havva Öğüt Kimdir? Dizide Devam Edecek mi?

Müzik Kariyeri Öncelikli

Ünlü şarkıcının bu kararı almasında müzik kariyerinin etkili olduğu iddia edildi. Lipa’nın, albümünün yayınlanmasından önce şu anda yalnızca müziğine konsantre olmak istediği belirtildi.Ünlü çift ayrıldıklarını duyurdu

Kaynak: Haber Merkezi