Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya'nın Sedir Mahallesi'nde düzenlenen iftar programında, 'Birliğimizi ve beraberliğimizi devam ettirerek, bütün Türkiye'ye ilham vermeyi amaçlıyoruz' dedi.

Ümit Uysal: 'Bütün Türkiye'ye ilham vermeyi amaçlıyoruz'

Başkan Uysal, belediyenin organize ettiği geleneksel iftar yemeğinde Sedir Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Eşi Ümran Uysal ile birlikte katıldığı iftar programına CHP Muratpaşa İlçe yönetimi, CHP kadın ve gençlik kolları yönetimi, siyasi parti yöneticileri, meclis üyeleri, meclis üyesi adayları, muhtarlar, muhtar adayları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Başkan Uysal, katılımcılara 'Hayırlı Ramazanlar' dileğinde bulunarak, seçim koordinasyon merkezi ve belediye tarafından düzenlenen iftar yemeklerinde farklı partilerin yöneticileriyle bir araya geldiklerini belirtti. Hiçbir ayrımcılığa yer olmadığını vurgulayan Uysal, 'Burada herkes var. Herkes ev sahibi burada. Muratpaşa böyle bir ev' diye konuştu.

Ümit Uysal: 'Bütün Türkiye'ye ilham vermeyi amaçlıyoruz'

Uysal, konuşmasında,'Bütün bu şartlar içinde dahi, görevimiz; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de ifade ettiği gibi, Kuvayı Milliye çatısı altında birleşmek ve ülkemizi daha ileri seviyelere taşımak. Bütün Türkiye'ye ilham vermeyi amaçlıyoruz'şeklinde konuştu. Uysal, iftar öncesinde Turgut Reis Caddesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Özgür Özel ile Erdoğan yüz yüze görüşecek Özgür Özel ile Erdoğan yüz yüze görüşecek

Kaynak: Muratpaşa Belediyesi/Bülten