İmany Voodoo-Cello Türkiye Turnesiyle Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor İmany Voodoo-Cello Türkiye Turnesiyle Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor

Dijital içerik platformu TV+, 'Breaking Bad' ve 'Better Call Saul' dizilerinin başarılı oyuncusu Giancarlo Esposito'nun başrolünde olduğu yeni suç draması 'Parish'i, ABD ile aynı anda Türk seyircisiyle buluşturdu. Son yılların en başarılı dizilerinden olan 'Breaking Bad' ve 'Better Call Saul' hayranlarının dört gözle beklediği 'Parish', TV+'ta yayınlanmaya başladı. İlk bölümü 1 Nisan'da yayınlanan dizi, Esposito'nun canlandırdığı taksi şoförü Gray Parish etrafında şekilleniyor. BBC'de yayınlanan 'The Driver' dizisinden uyarlanan 'Parish', altı bölümden oluşuyor ve her bir bölümü 60 dakika sürüyor. ABD ile aynı anda her hafta yeni bir bölüm TV+'ta izleyicilerle buluşacak.

Dizinin konusu, fırtınanın harap ettiği New Orleans'ta geçiyor. Lüks araba servisi sahibi ve şoförü Gracian ‘Gray’ Parish, borca batmış, oğlunu şiddet yüzünden kaybetmenin yasını tutan ve hayatında yeni bir amaç bulmaya çalışan bir sürücüdür. Onun bu yolculuğu, AT ile birlikte çalışarak vahşi ve nihilist bir suç hayatına sürükler. Parish, arka planda ise Gray'in iç çatışmasını araştırır. Yetenekli, kurnaz, emekli bir hırsız, kaçakçı ve aile babası olmak için suç dolu hayatından vazgeçmiş biri olan Gray, doğru planla, doğru konumlanmış müttefiklerle ve yeterince kurnazlıkla yenilenmiş bir amaç duygusu, ailesinin sevgisi ve oğlunun intikamını gerçekleştirerek her şeye sahip olacağına inanır. Dizi boyunca Gray, amacını yaşamanın ve ailesini yakın tutmanın tek yolunun maskesini gerçekten düşürmek olduğunu keşfeder, bu da sevdiklerinden uzak tuttuğu gerçek benliğini ortaya çıkarmak ve kucaklamaktır.

Kaynak: İHA