Türk sineması ve gösteri dünyasının önemli isimlerinden, yönetmen ve yapımcı Türker İnanoğlu'nun sağlık durumu hakkında önemli bir açıklama geldi. Türker İnanoğlu'nun damadı olan gazeteci Cüneyt Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Türker İnanoğlu'nun hastaneye kaldırıldığını ve hayatta olduğunu duyurdu.

6. Alanya Uluslararası Çocuk Festivali başlıyor 6. Alanya Uluslararası Çocuk Festivali başlıyor

Damadından Açıklama Geldi

Türker İnanoğlu'nun damadı olan gazeteci Cüneyt Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ailenin büyüğü olan Türker İnanoğlu'nun hastaneye kaldırıldığını ve durumunun iyi olduğunu belirtti. Özdemir, aile bireyleri dışındaki haberlere itibar edilmemesi gerektiğini vurgulayarak, sağlık durumuyla ilgili bilgilendirmelerin düzenli olarak yapılacağını aktardı.

T24'ten Özür Açıklaması

Bu açıklamanın ardından, bazı haber kaynaklarında Türker İnanoğlu'nun vefat ettiğine dair yanlış bir bilgi verilmişti. Ancak T24 isimli haber kaynağı, bu yanlış bilgi için özür dileyerek, Türker İnanoğlu'nun hala hastanede tedavi gördüğünü doğruladı.

Türker İnanoğlu Kimdir?

Türker İnanoğlu, Türk sinemasının önemli isimlerinden biridir. Yönetmenliğin yanı sıra yapımcılık da yapmış, birçok başarılı film ve televizyon yapımlarına imza atmıştır. Ayrıca birçok sinema salonunun da sahibidir. Özel hayatında oyuncu Filiz Akın ile evlilik yapmış, daha sonra Gülşen Bubikoğlu ile evlenmiş ve bu evlilikten bir kızı olmuştur.

Kaynak: Haber Merkezi