Fatih Silivrikapı Mahallesi'nde dün saat 16.30 sıralarında meydana gelen olayda, sipariş teslimatına giden bir kuryenin park ettiği motosiklete, otoparktan çıkan bir kadın sürücünün kontrolündeki otomobil çarptı. Hafif hasarlı kaza sonrasında tutanak tutmak isteyen kurye ile iddiaya göre "motorun hurda" diyerek tutanak tutmak istemeyen kadın sürücü arasında tartışma çıktı. Aracın önünü kesen kurye ile kadın ve otopark çalışanları arasında arbede yaşandı. Olay, güvenlik kameralarına yansıdı.

Adana'da dev sigara kaçakçılığı! Milyonlarcası ele geçirildi Adana'da dev sigara kaçakçılığı! Milyonlarcası ele geçirildi

Restorandan aldığı bir siparişi teslim etmek üzere motosikletiyle yola çıkan kurye, aracını park ettikten sonra siparişi teslim etmek için binaya girdi. Bu sırada, otoparktan çıkan bir kadın sürücü, park halindeki motosiklete çarptı ve hafif hasara neden oldu. Kazayı gören kurye, hemen olay yerine koşarak motosikletinin başına geldi. Hasarı tespit etmek ve tutanak tutmak isteyen kurye ile kadın sürücü arasında anlaşmazlık başladı.

Kurye Motoruna Çarpan Kadının Önünü Kesti

Kadın sürücü, motosikletin hurda olduğunu söyleyerek tutanak tutmamakta direndi. Bu durum üzerine kurye, cep telefonuyla olayı kayıt altına almaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle birlikte otopark çalışanları da olaya müdahil oldu. Kadın sürücü, aracına binip olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığında, kurye aracını önleyerek daha fazla görüntü kaydı almak istedi. Otopark çalışanları da kuryenin üzerine yürüdü. Bu sırada kadın sürücü, kuryeye "Yaptığın erkekliğe sığar mı?" diyerek tepki gösterdi. Ardından arbede yaşandı ve kadın sürücü aracıyla olay yerinden ayrıldı. Kurye ise motosikletine binerek sokaktan uzaklaştı. Olayın ardından kuryenin şikayetçi olacağı belirtildi.

Kurye Motoruna Çarpan Kadının Önünü Kesti2

Kaynak: İHA